Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Oława Bystrzyca

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Bez pcc, bez Prowizji Wolne ostatnie 6 szeregów o metrażu 69m2 (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkami w cenach od 615 000 zł do 635 000 zł. Nowo powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

281 700 zł939 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Oławie Nowy Górnik Media w drodze Cena sprzedaży 281 700 .00 zł BIURO SPRZEDAŻY Brzeska 13/1u WIĘCEJ INFORMACJI UDZIELĘ TELEFONICZNIE Zapraszam na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł213 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ,dwadzieścia pięć km od Wrocławia szybkie połączenia pkp-przystanek nowy Oława Zachód ,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto liczące ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne i przytulne 3 pokoje z balkonem. Ciekawa, niepowtarzalna oferta! Przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie, położone na czwartym piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

16 625 zł6 650 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu w obrębie stacji kolejowej Oława. Teren o powierzchni ok 7 tys m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Msz Segment 81,9 m | 2 pokoje + salon | Oława, ul. Szmaragdowa | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż komfortowy, bezczynszowy segment z 2018 roku, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł106,56 m² 4 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, położonej przy ul. 3 maja w Oławie, o powierzchni 106,56 m2, w skład którego wchodzą: dwa, pokoje niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł75 m² 11 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal o pow. 75m2 w sercu Oławy. Najbardziej pożądany adres biznesowy w mieście. Na powierzchnię lokalu składają się duże pomieszczenie typu open space , wydzielone dwa.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,54 m² 9 991,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z największym w budynku 80-metrowym tarasem. Świeżo oddana inwestycja, mieszkanie po odbiorach, można od razu.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł20 761 m² 409,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem biurowo-handlowym w granicach działki gruntu nr 23/6 am62, nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Oława

Oława,dolnośląskie

119 000 zł1 381 m² 86,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Bystrzyca, w pobliżu Oławy (8 km), jelcza-Laskowic (8 km). Główne atuty: - duża działka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij