dowolna

Domy na sprzedaż Oława - Oferty sprzedaży domów

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł161,31 m² 5 982,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Stanowicach k/oławy Lokalizacja budynku stanowice ul. Jarzębinowa 26 Cicha spokojna okolica Doskonały dojazd do Oławy i Wrocławia Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł114,80 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 114,80 m2 Powierzchnia mieszkania - 96.82 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2 - 7 142.90 zł Ogródek około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom premium w Oławie/ Nowy Otok Zapraszam do zakupu nowoczenych domów w inwestycji deweloperskiej - nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) 0% pcc / 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie nowoczesna inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan "pod klucz" 1 610 000 zł 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27 m Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) Możliwość wykończenia pod klucz na warunkach indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27 m Parter (119,10 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spokojna

Oława,dolnośląskie

769 000 zł103 m² 7 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

! możliwość zakupu przez cudzoziemców spoza ue bez zezwolenia mswia.! возможность покупки для иностранцев из-за пределов ес без разрешения.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bażantowa

Zaodrze,Oława

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Witam, ten dom jest dla kogoś, kto lubi przyrodę i szuka wygodnego, spokojnego miejsca do życia. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań mieszkańcy domu mają gwarancję niezawodności, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan pod klucz 1 610 000 zł 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27 m Parter (119,10 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oława,dolnośląskie

1 999 000 zł408 m² 4 905,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom na sprzedaż Oława w zabudowie wolnostojącej, gotowy do wprowadzenia. Będzie to świetny wybór dla inwestora, pod gotowy biznes oraz dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spokojna

Oława,dolnośląskie

767 000 zł103 m² 7 446,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom bliźniak - dla cudzoziemców bez zezwolenia Nowoczesny dom 103 m + strych, 5 pokoi, 2 łazienki. Spokojna okolica, szybki dojazd do miasta. Stan deweloperski - możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

790 000 zł122 m² 6 464,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność splata się z komfortem, a przestrzeń harmonizuje z naturą. Oferujemy niezwykłą połowę bliźniaka w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

520 000 zł132 m² 3 924,53 zł/m²