dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Oława - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

390 000 zł43,50 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, zlokalizowane na Rynku w Oławie, plac Starozamkowy. Budynek po remoncie dachu, w mieszkaniu nowe okna, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,64 m² 11 771,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone w cichej i spokojnej części Oławy, przy ul. Miłej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie Oferujemy na sprzedaż dwa ostatnie gotowe mieszkania wykonane stanie deweloperskim podwyższonym: - 2 górne mieszkania: - mieszkanie O powierzchni 42 mkw+ balkon Cena 452000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł37 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w stanie deweloperskim o metrażu 37m2 oraz 2 mieszkania na piętrze o metrażu 41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

408 375 zł41,25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oława ulica jodłowa 38 / 24 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-IV piętro-41,25 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 650 zł43,50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica jodłowa 38 / 17 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-kuchnia-III piętro-43,50 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 985 zł45,15 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica jodłowa 38 / 16 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-kuchnia-II piętro-45,15 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

310 000 zł37,41 m² 8 286,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe przytulne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku .Do mieszkanie przynależy balkon i piwnica .Dużym atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość idealna do zamieszkania jak i pod wynajem. Słoneczne mieszkanie, położone na drugim piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizowanym blisko centrum miasta, charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

449 000 zł38 m² 11 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie po całkowitym remoncie - parter! Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną propozycję zakupu mieszkania 2 pokojowego, położonego na parterze, umiejscowionego.

Szczegóły ogłoszenia

399 110 zł37,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oława mieszkanie Z ogródkiem 2 pokoje sprzedam Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_komórka lokatorska_parter_odbiór Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,15 m² 11 564,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie oława 2 pokoje sprzedam kompletnie wyposażone do zamieszkania od zaraz Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Oławie przy ul. Południowej Doskonała lokalizacja , nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 110 zł37,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,85 m² 9 839,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oława mieszkanie 2 pokije okolice mcdonald's ulica zaciszna kompletnie wyposażone do zamieszkania od zaraz Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Oławie przy ul. Zaciszna Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,30 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie oława 2 pokoje sprzedam Oława sprzedam mieszkanie 2 pokoje_parter_kamienica_do wprowadzenia Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Oławie przy ulicy 1 Maja Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

509 000 zł53,12 m² 9 582,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, bardzo przestronne i doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie w Oławie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i posiada przestronny balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe, 60 m - Oława, ul. Spacerowa. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł41,60 m² 11 033,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie - Oława, ul. Poranna Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 41,6 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,15 m² 9 910,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł44 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 4 mieszkania 3-pokojowe w stanie deweloperskim z ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa osiedla Liliowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,35 m² 12 923,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy na prezentację wyjątkowej oferty mieszkania na sprzedaż w samym sercu Oławy przy terenach spacerowych nad brzegiem rzeki Oławy. Mieszkanie znajdujące się w kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu funkcjonalne i klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone na wysokim parterze kameralnej kamienicy w Oławie! Nasza rekomendacja: jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Oława bardzo dobra lokalizacja miasto liczące ponad 35 tys. mieszkańców w ciągłej rozbudowie ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miejscowość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oława / rozkład / ipiętro Polecam rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w Oławie. Jego powierzchnia to ok. 50 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł40,70 m² 11 425,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania w centralnej części Oławy. Lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację autobusową z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

P.M. Jasne, wyremontowane, przy parku, w centrum miasta! Takie jest mieszkanie przy ul. 11 Listopada w Oławie. Idealne do wprowadzenia. Po remoncie. Wymienione instalacje, drzwi, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z doskonałą lokalizacją na Nowym Otoku Lokalizacja: nowy Otok, ul. Jodłowa Metraż: 41 m2 Liczba pokoi: 2 Czynsz: 400 zł Kaucja: 3000 zł Rodzaj wynajmu: okazjonalny Okres.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,30 m² 9 249,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania 2 pokojowego z niskimi opłatami, gotowego do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! nieruchomość Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł64,98 m² 8 433 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie 64,98 m z widokiem na Odrę + promocja: miejsce postojowe w cenie! Oława | ul. Rybacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, zielonej lokalizacji z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

439 000 zł49,64 m² 8 843,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oława/2pok./balkon/piwnica/1piętro/okazja/top! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m2 w Oławie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z 3,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,90 m² 8 766,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1775

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Rynku w Oławie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wynajmowane. Mieszkanie ma powierzchnię razem 51.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Msz Segment 81,9 m | 2 pokoje + salon | Oława, ul. Szmaragdowa | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż komfortowy, bezczynszowy segment z 2018 roku, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł32,17 m² 10 413,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! gotowe do odbioru! duży ogród! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone w Oławie przy ul. Leonida Teligi. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł49,84 m² 7 925,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego, na parterze, w dogodnej części miasta Oława. Mieszkanie znajduje się w bardzo wygodnej części miasta. Bliskość sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł49,60 m² 9 070,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

PM Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Oławie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym bloku z 2000 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 240 zł43,15 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zielona daglezja - I etap komfortowej, rozchwytywanej inwestycji na Nowym Otoku w Oławie. (D1) Nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

2 050 zł68,33 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. 1 maja 21, oława Powierzchnia uż.: 68,33 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30 zł/m2 - Atuty nieruchomości - Wysokie, pełne światła mieszkanie 2 pokojowe, - Dobrze skomunikowana okolica, - Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł83,38 m² 6 584,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

#Oława, plac Zamkowy centrum miasta 83,83 m parter kamienica możliwość funkcji usługowej -> Szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum Oławy? -> Myślisz o połączeniu funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

373 825 zł39,33 m² 9 505 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! Polecam mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Oławie przy ul. Jodłowej na 1p. nowopowstałego budynku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Oława,dolnośląskie

585 000 zł47,48 m² 12 320,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 47,48m2, położonego na parterze, z niezależnym wejściem w spokojnej części Oławy przy ul. Korczaka. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,60 m² 8 398,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w centralnej części Oławy, w lokalizacji zapewniającej dogodną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij