dowolna

Mieszkania Oława Osiedle Nowy Otok

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Urocza

Nowy Otok,Oława

285 000 zł75 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie marzeń z funkcjonalnym rozkładem+ taras! Nowoczesne, przestronne mieszkanie z tarasem 25 m2, położone na nowym osiedlu w Oławie- nowy Otok. W budynku znajdują się cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

319 000 zł75 m² 4 253,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie marzeń z funkcjonalnym rozkładem+ ogród! Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogrodem oraz garażem 25 m2, położone na nowym osiedlu w Oławie- nowy Otok. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie położone na nowym osiedlu w Oławie- nowy Otok. Niska trzypiętrowa zabudowa. Mieszkanie skłąda się z: - pokoju dziennego połączonego z kuchnią, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

163 386 zł39 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 39,37 m2 Oława parter z ogródkiem-nowe agencja nieruchomości oława ul. Brzeska 13- piotr rządkowski biura nieruchomości podatku pcc sprzeda mieszkanie nowe 2 pokojowe na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

163 386 zł39 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Agencja nieruchomości oława ul. Brzeska 13- piotr rządkowski biura nieruchomości podatku pcc sprzeda mieszkanie nowe 2 pokojowe na parterze - ogródek - miejsce parkingowe - komórka lokatorska Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

163 386 zł39 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

163 386 zł39 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

163 386 zł39 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

196 100 zł53 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam nowe mieszkanie położone w kameralnej dzielnicy Oławy. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

156 780 zł40 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam nowe mieszkanie położone w kameralnej dzielnicy Oławy. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

206 172 zł57 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie położone w kameralnej dzielnicy Oławy. Mieszkanie położone jest na I piętrze i składa się z: 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

247 174 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie położone w kameralnej dzielnicy Oławy z dobrym dojazdem do Wrocławia. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

168 270 zł43 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie położone w kameralnej dzielnicy Oławy z dobrym dojazdem do Wrocławia. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

173 470 zł42 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe mieszkanie Z tarasem! miejsce garażowe W cenie! lokalizacja: oława, ul. Poranna (osiedle "piękne Południe",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

237 316 zł60 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe mieszkanie! miejsce garażowe W cenie! lokalizacja: oława, ul. Poranna (osiedle "piękne Południe",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

224 558 zł57 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

173 470 zł42 m² 4 150 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

251 490 zł61 m² 4 150 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

124 899 zł32 m² 3 903,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

124 899 zł32 m² 3 903,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

237 316 zł60 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

173 470 zł42 m² 4 150 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

224 558 zł57 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

251 490 zł61 m² 4 150 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

124 899 zł32 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja:Oława, mieszkanie usytuowane na osiedle "piękne Południe"położone w dzielnicy Nowy Otok. Bardzo dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

254 603 zł61 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja:Oława,mieszkanie położone na osiedlu "piękne południe"w dzielnicy Nowy Otok. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

224 558 zł57 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja:Oława,2- mieszkania położone na osiedlu"piękne Południe" w dzielnicy Nowy Otok. Bardzo dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

23 731 600 zł60 m² 395 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - Lokalizacja:Oława,mieszkania położone na cichym,spokojnym osiedlu w dzielnicy Nowy Otok. Osiedle usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

126 518 zł32 m² 3 949,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: oława, osiedle Nowy Otok, ul. Poranna. Osiedle Nowy Otok połozone jest w zachodniej części Oławy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Błękitna

Nowy Otok,Oława

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 43m2 na parterze z ogródkiem przydomowym (40m2) w Oławie na nowym osiedlu (blisko wyjazd na A4). Mieszkanie jest nowe, ma zrobione podłogi, wstawione drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Błękitna

Nowy Otok,Oława

415 000 zł87 m² 51 875 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Rezydencja Park Południowy, jest budynkiem trzykondygnacyjnym, z mieszkaniami 2, 3 i 4 pokojowymi. Cztery mieszkania na parterze są dwupoziomowe. Ten kameralny budynek mieszkalny mieści.