dowolna

Mieszkania w bloku Oława - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

1 100 zł74 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo wybudowane i wykończone (materiały najwyższej jakości) 3 pokojowe mieszkanie (na pierwszym piętrze) na ul. Iwaszkiewicza w Oławie. Powierzchnia 74 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rynek

Oława,dolnośląskie

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

trzy pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja, przedpokój i kuchnia kafle, pokoje parkiet, po remoncie, nie umeblowane, od zaraz, świetna lokalizacja, garaż (od stycznia 2010), opłaty 1000+250+media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pałacowa

Oława,dolnośląskie

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

mieszkanie 2 poziomowe / adaptacja strych/, na dole 64m2, na górze 30m2 i 20m2 skosów. Dwie łazienki góra - dół. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie nie jest zamieszkane. Wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szymanowskiego

Oława,dolnośląskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

269 000 zł72 m² 3 736,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie jest ładnie wyremontowane drogimi materiałami, do sprzedania od zaraz wraz z meblami i zabudową kuchni oraz całym sprzętem kuchennym. Kuchnia zabudowana na zmówienie 2 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szymanowskiego

Oława,dolnośląskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

odnowione 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Sobieskiego