dowolna

Mieszkania w bloku Oława - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 640,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz mieszkać w samym centrum miasta? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

449 000 zł45 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 45,30m2. Nieruchomość usytuowana jest na dziesiątym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z lat 80,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Sobieskiego,Oława

621 000 zł59 m² 10 565 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jedna Z najlepszych lokalizacji W oławie. Polecam Państwa uwadze komfortowe, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji - przy ul. Zacisznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oława,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 437,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie położone na Placu Piłsudskiego 4 o powierzchni 43,85 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, brak windy. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi: - pokój nr 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

419 000 zł41 m² 10 294,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 40,70 m znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bolesława Chrobrego w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Nowy Górnik,Oława

499 000 zł46 m² 10 740,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Oławie. W pobliżu: - żabka, netto, rossmann, biedronka, pepco - przystanek autobusowy (kierunek Wrocław) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

479 000 zł47 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 46,70 m znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. 3 maja w Oławie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Sobieskiego,Oława

750 000 zł75 m² 9 978,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dla rodziny, które z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom poszukującym komfortowego miejsca do życia. To czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Górnik,Oława

439 000 zł55 m² 8 015,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cisova park - najbardziej pożądane osiedle domów i mieszkań w okolicach Oławy! To miejsce, które łączy wszystko, czego potrzebujesz do pełni życia! Główne atuty: idealna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Sobieskiego,Oława

425 000 zł41 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przestronnej łazienki oraz dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

315 392 zł41 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Browary Brzeskie Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 40,96 m , zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Browary Brzeskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

526 915 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz Osiedle Browary Brzeskie Przedmiotem oferty jest nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,99 m , położone na nowoczesnym osiedlu Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Oława

Oława,dolnośląskie

407 550 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w inwestycji Browary Brzeskie. To wyjątkowy lokal o powierzchni 54,34 m kw., salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

349 000 zł45 m² 7 833,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe, wyjątkowo dobrze rozplanowane! Słoneczne i przytulne! W stosunkowo niewielkim metrażu oferujemy 3 osobne pokoje z otwartą widną kuchnią w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Bolesława Chrobrego,Oława

558 000 zł62 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Oławie przy ul. Sportowej, położone w bloku z połowy lat 80 - tych. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Stare Miasto,Oława

1 900 zł47 m² 40,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią położone w centrum miasta, przy placu Piłsudskiego numer 1. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, nie ma windy. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Bolesława Chrobrego,Oława

558 000 zł62 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

495 000 zł59 m² 8 327,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam rozkładowe mieszkanie na I piętrze (winda) budynku wielorodzinnego z 2015 r. położonego w Oławie, przy ulicy Rybackiej. Mieszkanie ma 59,44 m2 powierzchni i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zaciszna

Sobieskiego,Oława

679 000 zł71 m² 9 555,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe, przestronne, jasne mieszkanie w popularnej lokalizacji : ul. Zaciszna w Oławie! Mieszkanie o powierzchni 71,06 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sobieskiego,Oława

527 000 zł78 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Możliwa zamiana na inną nieruchomość z dopłatą z którejkolwiek ze stron. Istnieje możliwość rozłożenia części płatności na raty. Opiekun oferty Polecam Państwa uwadze komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Sobieskiego,Oława

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#Oferta prywatna, brak dodatkowych kosztów Osiedle Probus. Jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Oławie. Tutaj możesz zamieszkać już od grudnia. Zobacz ofertę poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Sobieskiego,Oława

510 000 zł53 m² 9 582,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie w bloku przy ul. Zacisznej w Oławie. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych przestronnych pokoi, salonu , sypialni , oddzielnej kuchni , przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

345 000 zł47 m² 7 371,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż tanie 3 pokojowe mieszkanie położone 10min pieszo od Rynku w Oławie, zaraz przy Termach Jakuba lokalizacja: mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

1 700 zł47 m² 36,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Wiejskiej nr 42 o powierzchni 47,20 m2 Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Wyposażenie mieszkania : zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Centrum,Oława

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal dla singla lub pary (max. 2 osób) Osoby niepalące i bez zwierząt chodzących (możliwe w akwariach, terariach itp.) Lokalizacja: Oława, ul. Magazynowa - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 36 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Oława

515 000 zł60 m² 8 626,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne mieszkanie W centrum miasta. Blok z 2012 roku. Powierzchnia użytkowa mieszkania: 59,70 m2. *** lokalizacja *** Centrum miasta, ul. 3 maja 8 B. Mieszkanie położone na 3 piętrze. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaciszna

Sobieskiego,Oława

569 000 zł59 m² 9 713,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na Sprzedaż 3-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem - Oława, nowe Osiedle Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierza Polskiego

Stare Miasto,Oława

480 000 zł47 m² 10 278 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe własnościowe 2 pokojowe mieszkanie ( z możliwością podzielenia sypialni na 2 mniejsze pokoje) usytuowane na parterze bloku wielorodzinnego przy ulicy Żołnierza Polskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Nowy Otok,Oława

598 000 zł56 m² 10 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia o powierzchni 56,23 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, takie jak piekarnik z płytą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Oława

330 000 zł47 m² 7 066,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedaż wyłącznie dla klienta gotówkoweg O (zakup ze środków Z kredytu hipotecznego nie jest brany pod uwagę). Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magazynowa

Oława,dolnośląskie

529 000 zł41 m² 12 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta w Oławie na ul. Magazynowej. Osiedle jest monitorowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

360 000 zł48 m² 7 515,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

For english please call or leave an inquiry 2-pokojowe mieszkanie 10min od oławskiego Rynku. Duży parking pod budynkiem, własne podwórko, zadbany blok. Możliwość aranżacji - wszystkie ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Sobieskiego,Oława

630 000 zł53 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie o powierzchni 52,87 m2. + doskonała lokalizacja, wysoki standard wykonania i stan techniczny. + składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Oława

2 000 zł48 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje (tylko jeden pokój jest osobny, zamykany), osobna kuchnia, łazienka, położone w centrum miasta, na ul. 11 Listopada nr 5/1. Umowa najmu okazjonalnego na minimum 1 rok -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta Oława Marzysz o idealnym mieszkaniu, które łączy wygodę, styl i doskonałą lokalizację? To komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oława,dolnośląskie

447 000 zł48 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja do dnia 31.10.2024r. Prowizja 0% - biura nieruchomości. -wolne od zaraz- istnieje możliwość rozłożenia części płatności na raty. W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutosławskiego

Oława,dolnośląskie

640 000 zł65 m² 9 882,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam przestronne, wyremontowane mieszkanie w Oławie gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,76 m , położone na II piętrze.