dowolna

Mieszkania w nowym bloku Oława - Oferty sprzedaży lub najmu

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

649 796 zł93,46 m² 6 952,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwa mieszkania na jednej Księdze Wieczystej! B2 _________ Kup i zarabiaj nawet 70 tys. Pln rocznie. Zwrot z inwestycji w zależności od standardu wykończenia od 7 do 8% w skali roku(!).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Bez pcc, bez Prowizji Wolne ostatnie 6 szeregów o metrażu 69m2 (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkami w cenach od 615 000 zł do 635 000 zł. Nowo powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Oława bardzo dobra lokalizacja miasto liczące ponad 35 tys. mieszkańców w ciągłej rozbudowie ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miejscowość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Oława

Oława,dolnośląskie

615 000 zł69 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Harmonia park 14 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkiem i fotowoltaiką! Bezczynszowe! Stanowice, 1 km od Oławy Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z ogródkiem Oława

Oława,dolnośląskie

395 555 zł41 m² 9 647,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój nowy dom czeka w Stanowicach! Poznaj Liliowa Park 2 Szukasz mieszkania, które łączy spokój podmiejskiego życia z błyskawicznym dojazdem do Oławy (tylko 1 km!) i Wrocławia? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,64 m² 11 771,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone w cichej i spokojnej części Oławy, przy ul. Miłej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł41 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkania z balkonem i ogródkiem, na piętrze o metrażu 41m2, zlokalizowane w Stanowicach, 1km od Oławy. Kontynuacja poprzedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 375 zł41,25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa / 1 pokój + salon Z anekesm kuchennym / miejsce parkingowe / komórka lokatorska / IV piętro / 41.25 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO / BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 650 zł43,50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa / 2 pokoje+ kuchnia / miejsce parkingowe / III piętro / 43.50 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO / BEZ PODATKU PCC MIESZKANIE OŁAWA ULICA JODŁOWA 38.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 985 zł45,15 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa / 2 pokoje+ kuchnia / miejsce parkingowe / II piętro / 45.15 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO / BEZ PODATKU PCC MIESZKANIE OŁAWA ULICA JODŁOWA 38.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul.CHABRÓW 7 / 2 POKOJE+SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM / KLIMATYZACJA / MIEJSCE PARKINGOWE / KOMÓRKA LOKATORSKA / II PIĘTRO / 49.75 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul.CHABRÓW 7 / 2 POKOJE+SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM / KLIMATYZACJA / MIEJSCE PARKINGOWE / KOMÓRKA LOKATORSKA / II PIĘTRO / 49.20 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,15 m² 11 564,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie oława ul. Południowa / 1 pokój + salon Z aneksem kuchennym / klimatyzacja / miejsce parkingowe / komórka lokatorska / II piętro / 43.15 m2 / BALKON / KOMPLETNIE WYPOSAŻONE / DO.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

820 000 zł114,80 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 114,80 m2 Powierzchnia mieszkania - 96.82 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2 - 7 142.90 zł Ogródek około.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

820 000 zł115,40 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 A Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 115,40 m2 Powierzchnia mieszkania - 97.42 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2 - 7 105.80 zł Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 064 zł53,92 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa 2 pokoje+salon Z aneksem kuchennym łazienka hall 2 miejsca parkingowe / komórka lokatorska / ivpiętro / 53.92 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 996 zł54,13 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa 2 pokoje+salon Z aneksem kuchennym łazienka hall 2 miejsca parkingowe / komórka lokatorska / I piętro / 54.13 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 835 zł36,93 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie oława ul. Jodłowa pokó +salon Z aneksem kuchennym + łazienka + hall miejsce parkingowe / komórka lokatorska / III piętro / 36.93 m2 / BALKON / WINDA / PRZEKAZANIE KLUCZY PAŹDZIERNIK.

Szczegóły ogłoszenia

399 110 zł37,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oława mieszkanie Z ogródkiem powierzchnia mieszkania 37.30 m2 POWIERZCHNIA OGRÓDKA OKOŁO 30 m2 2 POKOJE - ŁAZIENKA - HALL PARTER KOMÓRKA LOKATORSKA Oława mieszkanie z ogródkiem 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,85 m² 9 441,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oława mieszkanie 2 pokije okolice mcdonald's ulica zaciszna kompletnie wyposażone do zamieszkania od zaraz Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Oławie przy ul. Zaciszna Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

670 140 zł91,80 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 5 pokojowe Z ogródkiem W godzikowicach k/oławy sprzedam biuro sprzedaży oława ul. Brzeska 13/1u Sprzedam mieszkanie z Ogródkiem w Godzikowicach k/oławy Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

661 600 zł66,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Oława sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z tarasem przy ul. 3 maja Doskonała lokalizacja Centrum miasta I piętro Budynek z 2010 roku Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

702 092 zł75,09 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Oławie. Położone na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym z 2010 roku. W budynku winda. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

708 896 zł80,64 m² 8 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł69 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez Prowizji Na sprzedaż ostatnie 4 mieszkania 69m2 w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkami o metrażach od 43,15m2 do 166m2. Zakup możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 020 zł49,80 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie nr 21 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,08 m² 9 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek. Dzieci jeszcze śpią, ty stoisz na słonecznej loggii z kubkiem kawy i. cisza. Prawdziwa cisza spokojna ulica, zieleń dookoła, żadnego miejskiego zgiełku. A wieczorem?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z doskonałą lokalizacją na Nowym Otoku Lokalizacja: nowy Otok, ul. Jodłowa Metraż: 41 m2 Liczba pokoi: 2 Czynsz: 400 zł Kaucja: 3000 zł Rodzaj wynajmu: okazjonalny Okres.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica chabrów 7 / 21 W budynku winda wysoki standard deweloperski mieszkanie nr 21 sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

680 000 zł81 m² 8 395,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 81 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części Oławy,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Oława, ul. Kutrowskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Kutrowskiego w Oławie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł44 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 2 z 4 mieszkań 3-pokojowych w stanie deweloperskim z ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa osiedla.