dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Oława - Oferty sprzedaży

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

450 000 zł42 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie Oferujemy na sprzedaż dwa ostatnie gotowe mieszkania wykonane stanie deweloperskim podwyższonym: - 2 górne mieszkania: - mieszkanie O powierzchni 42 mkw+ balkon Cena 452000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 530 zł60,60 m² 8 342,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z balkonem (9 m2), w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł51,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Uwaga! Zostały ostatnie dwie sztuki z ogrodem. Zakończenie prac budowlanych: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 492 zł68 m² 8 580,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Termin oddania: 09.2026 r. Nowoczesne mieszkanie dwukondygnacyjne, w zabudowie szeregowej położone na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

680 000 zł81 m² 8 395,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 81 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części Oławy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 375 zł41,25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oława ulica jodłowa 38 / 24 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-IV piętro-41,25 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 650 zł43,50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica jodłowa 38 / 17 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-kuchnia-III piętro-43,50 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 985 zł45,15 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica jodłowa 38 / 16 W budynku winda mieszkanie W standardzie deweloperskim sprzedaż bezpośrednio Oława 2 pokoje-kuchnia-II piętro-45,15 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Malownicza Południe w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 335 zł46,90 m² 9 388,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduję się w inwestycji Malownicza Południe w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 900 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 020 zł49,80 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie nr 12 W budynku winda wysoki standard deweloperski sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie nr 21 W budynku winda wysoki standard deweloperski sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 W budynku winda wysoki standard deweloperski sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

399 110 zł37,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oława mieszkanie Z ogródkiem 2 pokoje sprzedam Oława mieszkanie z ogródkiem 2 pokoje_komórka lokatorska_parter_odbiór Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

820 000 zł114,80 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 114,80 m2 Powierzchnia mieszkania - 96.82 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2 - 7 142.90 zł Ogródek około.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

820 000 zł115,40 m² 7 105,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

55-200 Stanowice ul. Wierzbowa 12 A Cena mieszkania 820 000.00 zł Powierzchnia całkowita - 115,40 m2 Powierzchnia mieszkania - 97.42 m2 Powierzchnia garażu - 17.98 m2 Cena 1 m2 - 7 105.80 zł Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Chabrów,Oława

3 Mieszkania od 487 080 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:49,15 - 50,45 m²

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły inwestycji

Lista ogłoszeń

Jodłowa,Oława

6 Mieszkań od 408 375 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:41,25 - 54,14 m²

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam sprzedaż bezpośrednio standard deweloperski ul. Jodłowa bez prowizji biura nieruchomości Oława ul. Jodłowa 3 pokoje-IV piętro-53,92m2-balkon-winda-po odbiorach.

Szczegóły inwestycji

Chabrów,Oława

6 Mieszkań od 487 080 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:49,20 - 49,80 m²

Mieszkanie oława ulica chabrów 7 / 19 W budynku winda wysoki standard deweloperski mieszkanie nr 19 sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon -.

Szczegóły inwestycji

980 000 zł97 m² 10 103,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejscu, które naprawdę robi wrażenie. Ostatnie dostępne apartamenty premium w świetnej lokalizacji w Oławie nowoczesne, energooszczędne i gotowe do odbioru. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 000 zł81 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego z własnym ogródkiem. samodzielne wejście, lokal to połowa bliźniaka parter i piętro. Na parterze salon z aneksem kuchennym, toaleta lub mała.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Bez pcc, bez Prowizji Wolne ostatnie 6 szeregów o metrażu 69m2 (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkami w cenach od 615 000 zł do 635 000 zł. Nowo powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

650 000 zł108,53 m² 5 989,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Umów wizytę w naszym domu pokazowym tel   bezczynszowy dom jednorodzinny Z ogródkiem, garażem I tarasem stanowice 73k środkowy segment cena: 602 000 zł netto + vat Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ulica chabrów 7 / 21 W budynku winda wysoki standard deweloperski mieszkanie nr 21 sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

367 923 zł39,35 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! ul. Jodłowa/nowy budynek/2p./winda/balkon/MP i KL Polecam mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Oławie przy ul. Jodłowej na 2p. nowopowstałego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł65 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe na piętrze z ogródkiem Oława, nowy Otok Cena: 625 000 zł Powierzchnia: 65 m + ogród ok. 50 m + balkon Rynek pierwotny brak pcc, księga wieczysta, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 4 mieszkania w stanie deweloperskim z balkonami i ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 796 zł93,46 m² 6 952,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwa mieszkania na jednej Księdze Wieczystej! B2 _________ Kup i zarabiaj nawet 70 tys. Pln rocznie. Zwrot z inwestycji w zależności od standardu wykończenia od 7 do 8% w skali roku(!).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,20 m² 9 740,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława| 46 m2 | parter | ogródek | miejsce parkingowe w cenie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w nowym budownictwie 2025 roku na Nowym Otoku w Oławie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

373 825 zł39,33 m² 9 505 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! Polecam mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Oławie przy ul. Jodłowej na 1p. nowopowstałego budynku z windą. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 020 zł50,45 m² 9 772,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

670 140 zł91,80 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 5 pokojowe Z ogródkiem W godzikowicach k/oławy sprzedam biuro sprzedaży oława ul. Brzeska 13/1u Sprzedam mieszkanie z Ogródkiem w Godzikowicach k/oławy Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 996 zł54,13 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam sprzedaż bezpośrednio standard deweloperski ul. Jodłowa bez prowizji biura nieruchomości Oława ul. Jodłowa 3 pokoje-I piętro-54,13m2-balkon-winda-po odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 088 zł54,14 m² 9 255,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam sprzedaż bezpośrednio standard deweloperski ul. Jodłowa bez prowizji biura nieruchomości Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-iiipiętro-54,14m2-balkon-winda-p o odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 064 zł53,92 m² 9 255,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 080 zł49,15 m² 9 910,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,54 m² 9 991,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z największym w budynku 80-metrowym tarasem. Świeżo oddana inwestycja, mieszkanie po odbiorach, można od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez pcc Ostatnie mieszkanie z ogródkiem na nowej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Przekazanie kluczy do remontu w tym miesiącu. Metraż: 72m2 Rozkład: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł37 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w stanie deweloperskim o metrażu 37m2 oraz 2 mieszkania na piętrze o metrażu 41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 240 zł43,15 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zielona daglezja - I etap komfortowej, rozchwytywanej inwestycji na Nowym Otoku w Oławie. (D1) Nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł44 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 4 mieszkania 3-pokojowe w stanie deweloperskim z ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa osiedla Liliowa.