dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Oława - Lista ofert

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

419 000 zł45,30 m² 9 249,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania 2 pokojowego z niskimi opłatami, gotowego do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! nieruchomość Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł49,84 m² 7 925,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego, na parterze, w dogodnej części miasta Oława. Mieszkanie znajduje się w bardzo wygodnej części miasta. Bliskość sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Iwaszkiewicza

Sobieskiego,Oława

590 000 zł72 m² 8 251,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz komórką lokatorską Mieszkanie sprzedajemy ze wszystkimi meblami oraz z pełnym wyposażeniem (meble oraz wyposażenie widoczne są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

439 000 zł50 m² 8 843,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oława/2pok./balkon/piwnica/1piętro/okazja/top! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m2 w Oławie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Sobieskiego,Oława

460 000 zł59 m² 7 757,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie obustronne, dwa pokoje od strony południowej a kuchnia i trzeci pokój od północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oława,dolnośląskie

390 000 zł36 m² 10 863,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta Oława, przy ul. Szymanowskiego. To propozycja dla osób szukających wygody, dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy 1 Maja, na przeciwko głównej poczty w zadbanym bloku. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Sobieskiego,Oława

460 000 zł60 m² 7 731,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Oława, ul. Chopina Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w dogodnej części miasta Oława, przy ulicy Chopina. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Oława,dolnośląskie

579 000 zł78 m² 7 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 77,5 m z dwoma balkonami | Oława, ul. Fryderyka Chopina Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone przy ul. Fryderyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

499 000 zł94 m² 5 308,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1875

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 94 m , położone na 1. piętrze trzypiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Oława,dolnośląskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , przy ul. Kościuszki w Oławie ( ścisłe centrum, boczna Rynku ). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sobieskiego,Oława

542 800 zł54 m² 10 070,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam luksusowe mieszkanie Oława ul. Chopina 22 (na przeciwko szkoły podstawowej nr 8) > położone na 2 piętrze (bez windy) > z balkonem > po generalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Wiejskiej nr 46 o powierzchni 46,10 m2 Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Oława,dolnośląskie

690 000 zł92 m² 7 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Kutrowskiego w Oławie. Mieszkanie 91,50 m , składające się z 2 pokoi, kuchni, oddzielnego wc i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Oława,dolnośląskie

675 000 zł75 m² 8 954,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością oferuję na spredaż piękne czterypokojowe mieszkanie w uroczej kamienicy przy ul. Małodworcowej w Oławie, niepodal parku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oława,dolnośląskie

435 000 zł48 m² 9 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. 11 Listopada w Oławie. Lokal po kapitalnym remoncie, do umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

430 000 zł46 m² 9 287,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Chrobrego o pow. 46 m2 - gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie dwustronne, usytuowane na 1. piętrze, zlokalizowane w samym centrum Oławy - ul. Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oława,dolnośląskie

395 000 zł60 m² 6 528,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie, w którym codzienność smakuje jak weekend. Wyobraź sobie poranki z kawą wśród zieleni, spontaniczne spacery po parku i wieczory, które możesz spędzać dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oława,dolnośląskie

519 000 zł41 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje | 41 m | parter | taras 45 m | garaż podziemny | Oława, ul. Magazynowa Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oława

Sobieskiego,Oława

619 000 zł66 m² 9 378,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 66 m , zlokalizowane przy ul. Fryderyka Chopina w Oławie, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

520 000 zł65 m² 7 987,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie znajdujące się w Oławie przy ulicy 1 Maja (yuż przy rynku) o powierzchni 65,10 m , położone na 1 piętrze kameralnego, dwuiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Sobieskiego,Oława

340 000 zł39 m² 8 651,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,30 m2 na 4 piętrze w Oławie ul. Paderewskiego nr 21 (brak windy) Mieszkanie jest bardzo ciepłe, co roku zwrot za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Oława

Sobieskiego,Oława

619 000 zł66 m² 9 378,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku po modernizacji przy ul. Chopina 16 w Oławie (osiedle Sobieskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

495 000 zł46 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,90 m , położone na 1. piętrze zadbanego, ocieplonego bloku zarządzanego przez spółdzielnię. Lokal jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Oława

390 000 zł60 m² 6 446,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Oławy okolice Sądu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,09 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Iwaszkiewicza

Sobieskiego,Oława

622 900 zł72 m² 8 711,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Świetne, duże mieszkanie do wprowadzenia! #oława, u. Iwaszkiewicza, 3 lub 4 pokoje z balkonem, blisko centrum# -> Poszukujesz przestronnego mieszkania dla rodziny? -> Masz dość ofert na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna, pięknie doświetlona kawalerka w Oławie Oferta dla klientów gotówkowych - właścicielom zależy na sprzedaży jeszcze w marcu. Na sprzedaż atrakcyjna, umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

490 000 zł53 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,85 m , położone na 1. piętrze w kameralnym bloku z 2007 roku przy ul. Zacisznej w Oławie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, komfortowe i przestronne mieszkanie w budynku przy ul. Wiejskiej w Oławie. Blisko szkoła podstawowa nr 8, przedszkole, przystanek autobusowy, bankomat, usługi, sklepy. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

265 000 zł27 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż kawalerkę z osobną sypialnią, znajdującą się na 4. piętrze przy ul. 1 maja w Oławie. Mieszkanie jest bardzo jasne, dzięki dużym oknom wpuszczającym mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Sobieskiego,Oława

2 200 zł53 m² 41,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,85 m , zlokalizowane na 1. piętrze w bloku z 2007 roku przy ul. Zacisznej w Oławie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sobieskiego,Oława

410 000 zł62 m² 6 581,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne, komfortowe i przestronne mieszkanie dla rodziny do remontu. Blisko szkoła podstawowa nr 4 oraz nr 8, przedszkole, przystanek autobusowy, bankomat, usługi, sklepy. Mieszkanie 62,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagodna

Sobieskiego,Oława

2 300 zł41 m² 56,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne 2 Pokoje z Balkonem i Parkingiem ul. Łagodna, oława Szukasz komfortowego, stylowego mieszkania w spokojnej okolicy? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Oferujemy na wynajem eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Oława

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,8 m , zlokalizowane w samym sercu Oławy bezpośrednio przy Rynku. Lokal położony jest na 1. piętrze kamienicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sobieskiego,Oława

622 900 zł72 m² 8 711,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Tego mieszkania właśnie szukasz! #oława, u. Iwaszkiewicza, 3 lub 4 pokoje z balkonem, blisko centrum# -> Poszukujesz przestronnego mieszkania dla rodziny? -> Masz dość ofert na 4. piętrze bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bolesława Chrobrego,Oława

439 000 zł62 m² 7 046,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Oława, ul. Sportowa - 62,30 m Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,30 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Oława,dolnośląskie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuję Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 9 piętrze budynku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie | 47,5 m | ul. Chrobrego Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,5 m , wyróżniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Sobieskiego,Oława

455 000 zł64 m² 7 087,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Masz dużą rodzinę i marzysz o tym, żeby każdy miał swój własny pokój? Mam coś specjalnego! Z przyjemnością oferuję przestronne 4 pokojowe mieszkanie w Oławie przy ul. Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

2 150 zł36 m² 60,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak