dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Oława - Oferty sprzedaży i najmu

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz mieszkać w samym centrum miasta? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

585 000 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul.Iwaszkiewicza 43 w Oławie na trzecim piętrze powierzchnia mieszkania to 65 m2 plus piwnica oraz dostępne miejsce parkingowe. Trzy pokoje - pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oława

Oława,dolnośląskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon, umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 640,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,41 m , położone w kamienicy przy ul. 11 Listopada w Oławie. Budynek przeszedł gruntowny remont w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowoosadnicza

Oława,dolnośląskie

733 900 zł76 m² 9 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

#Nowe budownictwo, 4 pokoje, 76 m2, tuż przy szkole i Galerii Handlowej!# -> Poszukujesz mieszkania w Oławie dla dużej rodziny? -> Lubisz przestronne, nowoczesne przestrzenie? -> Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Nowy Otok,Oława

412 153 zł42 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego mieszkania 2-pok z aneksem kuchennym i 28m tarasem w Oławie przy ul. Jodłowej. Mieszkanie zlokalizowane na 4p. kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

449 000 zł45 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum Oławy z widokiem na Odrę Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 640,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

449 000 zł45 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 45,30m2. Nieruchomość usytuowana jest na dziesiątym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z lat 80,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Oława

529 000 zł57 m² 9 313,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

W ofercie prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,08 m2, usytuowane w samym sercu Oławy na malowniczym placu Zamkowym. Kamienica, w której się znajduje, została wzniesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

449 000 zł48 m² 9 373,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania Gorąco polecam mieszkanie położone w Oławie przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na duży balkon, - pokoju/sypialni, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Sobieskiego,Oława

621 000 zł59 m² 10 565 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jedna Z najlepszych lokalizacji W oławie. Polecam Państwa uwadze komfortowe, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji - przy ul. Zacisznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oława,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 437,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie położone na Placu Piłsudskiego 4 o powierzchni 43,85 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, brak windy. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi: - pokój nr 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

419 000 zł41 m² 10 294,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 40,70 m znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Bolesława Chrobrego w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Nowy Górnik,Oława

499 000 zł46 m² 10 740,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Oławie. W pobliżu: - żabka, netto, rossmann, biedronka, pepco - przystanek autobusowy (kierunek Wrocław) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

479 000 zł47 m² 10 257 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 46,70 m znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. 3 maja w Oławie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Sobieskiego,Oława

750 000 zł75 m² 9 978,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dla rodziny, które z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom poszukującym komfortowego miejsca do życia. To czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

459 000 zł48 m² 9 582,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! Gorąco polecam mieszkanie położone w Oławie przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na duży balkon, - pokoju/sypialni, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

419 000 zł45 m² 9 280,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokojowe - Oława, blisko centrum Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, dwustronne,o funkcjonalnym układzie, położonym na wysokim parterze w klimatycznymbudynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Oława

569 000 zł57 m² 10 017,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

349 000 zł45 m² 7 833,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe, wyjątkowo dobrze rozplanowane! Słoneczne i przytulne! W stosunkowo niewielkim metrażu oferujemy 3 osobne pokoje z otwartą widną kuchnią w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Oława

599 000 zł57 m² 10 545,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Bolesława Chrobrego,Oława

558 000 zł62 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Oławie przy ul. Sportowej, położone w bloku z połowy lat 80 - tych. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

549 000 zł99 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną w centrum Oławie. Jest to miasto w bliskim sąsiedztwie Wrocławia, co czyni je idealnym miastem pod Inwestycje. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Oława

599 000 zł57 m² 10 545,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Oława,dolnośląskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone jak na zdjęciach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Wymagana kaucja. Cena dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Centrum,Oława

599 999 zł72 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Duże czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w samym centrum miasta, na rynku. + czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką oraz toaletą. + mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

520 000 zł71 m² 7 344,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Cena mieszkania do negocjacji! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania! Lokal mieszkalny położony jest w Oławie przy ul.1Maja, skąd potencjalni Kupujący mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

314 999 zł27 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę o wielkości 26,7m2, która przeszła kapitalny remont. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z lat '60 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Stare Miasto,Oława

412 000 zł46 m² 9 035,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,6 m , położone na trzecim piętrze urokliwej kamienicy, z przepięknym widokiem na Rynek. Dla miłośników klasyki - wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Oława,dolnośląskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy,ciepłe,do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe,bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Bolesława Chrobrego,Oława

558 000 zł62 m² 8 985,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Sobieskiego,Oława

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 w Oławie. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - salonu z aneksem kuchennym - łazienki z prysznicem - przedpokoju - dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

495 000 zł59 m² 8 327,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam rozkładowe mieszkanie na I piętrze (winda) budynku wielorodzinnego z 2015 r. położonego w Oławie, przy ulicy Rybackiej. Mieszkanie ma 59,44 m2 powierzchni i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Stare Miasto,Oława

412 000 zł46 m² 9 035,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij