dowolna

Mieszkania Oława – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

2 000 zł38,90 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,9 m2 na I piętrze znajdujące się na ul. Paderewskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane, składające się z: - salonu (ok. 12 m 2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 460 zł45,90 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Jodłowa. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 575 zł43,85 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Jodłowa. Istnieje możliwość zakupu naziemnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 754 zł48,91 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2026

o nowych ogłoszeniach

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oława bardzo dobra lokalizacja dwadzieścia pięć km od Wrocławia , dziesięć km do zjazdu na autostradę A4 ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto rozwijające się ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Oława bardzo dobra lokalizacja miasto liczące ponad 35 tys. mieszkańców w ciągłej rozbudowie ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miejscowość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oława / rozkład / ipiętro Polecam rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w Oławie. Jego powierzchnia to ok. 50 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

708 896 zł80,64 m² 8 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł80,42 m² 7 697,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie na piętrze, z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł67,78 m² 8 984,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie na parterze, z przestronnym ogródkiem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,59 m² 9 524,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł49,49 m² 9 294,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oława | ul. Spacerowa| 49,49 m | 3 pokoje | balkon | 2 piętro Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, do których wchodzi się i od razu wiadomo, że to to. To przy Spacerowej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł69 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez Prowizji Na sprzedaż ostatnie 4 mieszkania 69m2 w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkami o metrażach od 43,15m2 do 166m2. Zakup możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł106,56 m² 4 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, położonej przy ul. 3 maja w Oławie, o powierzchni 106,56 m2, w skład którego wchodzą: dwa, pokoje niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m , zlokalizowane w samym centrum Oławy. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, którą mogą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Oława, ul. Kutrowskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Kutrowskiego w Oławie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,70 m² 9 421,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na osiedlu Sobieskiego, ul. Chopina. Czteropokojowy układ pomieszczeń daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

449 900 zł49,60 m² 9 070,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

PM Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Oławie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym bloku z 2000 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,08 m² 9 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek. Dzieci jeszcze śpią, ty stoisz na słonecznej loggii z kubkiem kawy i. cisza. Prawdziwa cisza spokojna ulica, zieleń dookoła, żadnego miejskiego zgiełku. A wieczorem?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł25 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona w samym sercu Oławy przy ul. Krótkiej, bezpośrednio przy rynku. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł40,70 m² 11 425,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania w centralnej części Oławy. Lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację autobusową z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

650 000 zł108,53 m² 5 989,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Umów wizytę w naszym domu pokazowym tel   bezczynszowy dom jednorodzinny Z ogródkiem, garażem I tarasem stanowice 73k środkowy segment cena: 602 000 zł netto + vat Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 3 z 4 mieszkań w stanie deweloperskim z balkonami i ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Msz Segment 81,9 m | 2 pokoje + salon | Oława, ul. Szmaragdowa | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż komfortowy, bezczynszowy segment z 2018 roku, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł53,30 m² 9 380,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | ul. Iwaszkiewicza, oława Powierzchnia: 53,3 m Piętro: 3/4 Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł53,12 m² 9 582,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

(rezerwacja) Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, bardzo przestronne i doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie w Oławie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł41,60 m² 11 033,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie - Oława, ul. Poranna Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 41,6 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe, 60 m - Oława, ul. Spacerowa. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł52 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które pachnie jeszcze nowością? Mamy dla Ciebie ofertę, obok której nie da się przejść obojętnie. Zapomnij o ekipach remontowych i stresie tutaj jedyne, czego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł58,20 m² 8 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Oława, osiedle Sobieskiego - 58,2 m Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m , położone w Oławie, w centrum osiedla.