Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Kasprowicza, Oława, dolnośląskie

  • 335 000 zł
  • 34 m²
  • 9 852,94 zł/m²

Zdjęcie

HomeInvest Wrocł...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Kasprowicza, Oława, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

335 000 zł

34 m²

9 852,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Zaktualizowane: 22 maja 2026

335 000 zł 34 m² 9 852,94 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 335 000 zł (9 852,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 34 m², 2 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 550 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home&Invest, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3694/10833/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Home&Invest Oddział Wrocław

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane przy ul. Kasprowicza w centrum Oławy. Lokal znajduje się na 4. piętrze budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie ZUS Oława.
Mieszkanie składa się z:
- dwóch pokoi,
- osobnej kuchni,
- łazienki,
- przedpokoju. (...)

Agent

HomeInvest Wrocław

728 538...

728 538 635

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

HomeInvest Wrocław

728 538...

728 538 635

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

HomeInvest Wrocław