dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Oława

197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

197 ogłoszeń

702 092 zł75,09 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Oławie. Położone na czwartym piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym z 2010 roku. W budynku winda. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 410 zł36,78 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Jodłowa. Istnieje możliwość zakupu naziemnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 460 zł45,90 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Jodłowa. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 555 zł36,69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

677 000 zł81 m² 8 358,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dzień dobry, zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego z własnym ogródkiem. samodzielne wejście, lokal to połowa bliźniaka parter i piętro. Na parterze salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł44 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 4 mieszkania 3-pokojowe w stanie deweloperskim z ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa osiedla Liliowa.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł25 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oława kawalerka sprzedam ul. 3 maja kompletnie wyposażona do zamieszkania od zaraz czynsz D0 wspólnoty około 300,00 zł rynek wtórny forma własności - księga wieczysta powierzchnia mieszkania 24,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł70,80 m² 6 638,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania! Lokal mieszkalny położony jest w Oławie przy ul.1Maja, skąd potencjalni Kupujący mają wszędzie blisko: Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł80,42 m² 7 697,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie na piętrze, z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,59 m² 9 524,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie na parterze, z przestronnym ogródkiem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł102,47 m² 6 528,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowe mieszkanie na piętrze, z balkonem oraz przynależnym miejscem postojowym. Na lokal składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Oława,dolnośląskie

24 900 zł700 m² 35,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę magazynowo - produkcyjną o łącznej powierzchni ponad 700 m , składającą się z przestronnej części magazynowej, komfortowych biur, pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

650 000 zł108,53 m² 5 989,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Umów wizytę w naszym domu pokazowym tel   bezczynszowy dom jednorodzinny Z ogródkiem, garażem I tarasem stanowice 73k środkowy segment cena: 602 000 zł netto + vat Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

279 266 zł934 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 934 m w Gaju Oławskim idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż działka budowlana nr 86/12, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gaju Oławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł97 m² 10 103,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejscu, które naprawdę robi wrażenie. Ostatnie dostępne apartamenty premium w świetnej lokalizacji w Oławie nowoczesne, energooszczędne i gotowe do odbioru. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Oława bardzo dobra lokalizacja miasto liczące ponad 35 tys. mieszkańców w ciągłej rozbudowie ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miejscowość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oława / rozkład / ipiętro Polecam rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w Oławie. Jego powierzchnia to ok. 50 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł271 m² 47,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli marzysz o własnej, "zielonej" przestrzeni, mam dla Ciebie działkę "gotową do użytkowania od zaraz", w idealnej lokalizacji. Oferuję przeniesienie prawa do działki numer 53.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 039 m² 380,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 25/4 w atrakcyjnej dzielnicy Oławy. Powierzchnia 1039 m2. Kształt zbliżony do prostokąta. W mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,85 m² 9 839,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oława mieszkanie 2 pokije okolice mcdonald's ulica zaciszna kompletnie wyposażone do zamieszkania od zaraz Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Oławie przy ul. Zaciszna Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 114 m² 412,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Oferowana działka nr 3/160 o powierzchni 1114 m , położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m , zlokalizowane w samym centrum Oławy. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, którą mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 000 zł81 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego z własnym ogródkiem. samodzielne wejście, lokal to połowa bliźniaka parter i piętro. Na parterze salon z aneksem kuchennym, toaleta lub mała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Oława,dolnośląskie

999 999 zł130 m² 7 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Rezerwacja! Pół bliźniaka z garażem i dużą działką 538 m Oława, ul. Świerkowa Na sprzedaż komfortowy pół bliźniaka, który łączy funkcjonalny układ pomieszczeń, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Oława,dolnośląskie

1 350 000 zł470 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Przedstawiam do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 470 m . W budynku znajduje się przestronne mieszkanie o pow. ok. 98 m usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oława bardzo dobra lokalizacja dwadzieścia pięć km od Wrocławia , dziesięć km do zjazdu na autostradę A4 ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto rozwijające się ze.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł85,52 m² 10 161,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z ogrodem i garażem | Oława, ul. Wilcza lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Oławy przy ul. Wilczej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł24,20 m² 11 528,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Oława

Oława,dolnośląskie

3 280 000 zł4 004 m² 819,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działki w Oławie nr 7/2 o pow. 0.3286 ha oraz nr 8/5 o pow. 0.0718 ha.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

P.M. Jasne, wyremontowane, przy parku, w centrum miasta! Takie jest mieszkanie przy ul. 11 Listopada w Oławie. Idealne do wprowadzenia. Po remoncie. Wymienione instalacje, drzwi, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

670 140 zł91,80 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 5 pokojowe Z ogródkiem W godzikowicach k/oławy sprzedam biuro sprzedaży oława ul. Brzeska 13/1u Sprzedam mieszkanie z Ogródkiem w Godzikowicach k/oławy Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,35 m² 12 605,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

PM Luksusowe mieszkanie w centrum miasta Oławy Nowoczesne i stylowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, łączące elegancję z funkcjonalnością. Jasne wnętrza zostały.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł221,65 m² 7 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Bardzo zadbany dom Z pięknie utrzymanym ogrodem idealna lokalizacja pod każdym względem, bardzo ciche, spokojne osiedle domów jednorodzinnych Okolice ulic: osadnicza, zaciszna, broniewskiego działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

708 896 zł80,64 m² 8 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

279 266 zł934 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 86/11 wyjątkowa oferta w Osiedlu Gajowym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki o numerze 86/11, położonej w dynamicznie rozwijającym się Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z doskonałą lokalizacją na Nowym Otoku Lokalizacja: nowy Otok, ul. Jodłowa Metraż: 41 m2 Liczba pokoi: 2 Czynsz: 400 zł Kaucja: 3000 zł Rodzaj wynajmu: okazjonalny Okres.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,54 m² 9 991,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z największym w budynku 80-metrowym tarasem. Świeżo oddana inwestycja, mieszkanie po odbiorach, można od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

1 260 000 zł145 m² 8 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy, piękny ,luksusowy dom w Bystrzycy koło Oławy o powierzchni ok 140 mkw ,wnętrze obejmuje cztery przytulne sypialnie w tym jedna na parterze ,przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Dzierżonia

Oława,dolnośląskie

1 090 000 zł132,30 m² 8 238,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Oławie Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości. Lokalizacja: oława, ul.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, dom w zabudowie szeregowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Oławie mieszczący się na ulicy Mickiewicza. Dom o powierzchni użytkowej 180.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 102 m² 512,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1102 m , położona w spokojnej dzielnicy Nowy Górnik w Oławie - idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

4 069 332 zł5 514 m² 738 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oława działka pod inwestycję 5514 m2- doskonała lokalizacja Oława sprzedam działkę inwestycyjna 5514 m2 Działka objęta mpzp gaz , prąd , woda , kanalizacja Teren niezalewowy Cena sprzedaży netto 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 606 zł10 161 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Stanowicach k/oławy Dojazd do działki drogą utwardzoną Media przy działce ; - woda - prąd - kanalizacja Powierzchnia działki 10 161 m2 Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Homfi prezentuje na sprzedaż unikatową nieruchomość - duży, 180-o metrowy dom po kapitalnym remoncie ukończonym w 2024 roku, położony przy ulicy Norwida w Oławie. Doskonała propozycja.