dowolna

Domy umeblowane Oława - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 560 000 zł257,68 m² 6 054,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Oławie Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Wynajmę nowy dom w zabudowie szeregowej, położony w centrum Oławy w cichej okolicy. Parter składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, toalety, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł145 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący typu parterowego z użytkowym poddaszem urządzony pod klucz .Na parterze znajduje się wiatrołap ,pomieszczenie gospodarcze, salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Sprzedaż bez pośredników. Wszystkim pośrednikom bardzo dziękuję za wszelkie propozycje współpracy :) Możliwa zamiana (z dopłatą) na szereg bądź bliźniak w Oławie lub najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 350 000 zł204 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:898 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu położonego w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Oławy, przy ulicy Orlej. To miejsce, które łączy komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150,90 m² 3 644,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? Chcesz mieć ogród i własny garaż? A może szukasz miejsca, które urządzisz po swojemu? Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł169,60 m² 10 023,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Elegancki dom W zabudowie bliźniaczej Z dużym ogrodem Spokojna okolica | Klimatyzacja w każdym pokoju | Fotowoltaika | Pompa ciepła Ten wyjątkowy dom to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł213 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ,dwadzieścia pięć km od Wrocławia szybkie połączenia pkp-przystanek nowy Oława Zachód ,pks oraz prywatne usługi transportowe. Miasto liczące ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

**uwaga! Końcówka sprzedaży I Etapu.** Zostały 2 domy! NOWY OTOK RESIDENCE - niecodzienne domy dla wymagających. > poszukujesz swojego miejsca do życia? > przeszukałaś/eś cały rynek wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł221,65 m² 7 173,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Bardzo zadbany dom Z pięknie utrzymanym ogrodem idealna lokalizacja pod każdym względem, bardzo ciche, spokojne osiedle domów jednorodzinnych Okolice ulic: osadnicza, zaciszna, broniewskiego działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł217 m² 5 529,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja ścisłe centrum miasta ,szybkie połączenia pkp,pks oraz prywatny transport. Miasto liczące ponad 35 tys. mieszkańców w ciągłej rozbudowie. Sąsiadujące.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł290 m² 3 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Przestronny dom w Oławie, ul. Brzozowa idealny dla rodziny lub inwestora Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-kondygnacyjnego domu zlokalizowanego w spokojnej części Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł225 m² 6 884,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość położoną w Oławie - dom z niepowtarzalnym klimatem, usytuowany na malowniczej skarpie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł238,19 m² 5 583,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem oraz garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej 170,49 m ,posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł85,52 m² 10 161,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z ogrodem i garażem | Oława, ul. Wilcza lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Oławy przy ul. Wilczej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł158,10 m² 7 463,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Prestiżowy dom na sprzedaż - oława, dzielnica nowy otok. Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu parterowego. Położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Oferujemy na sprzedaż piętro domu o powierzchni 60 m , składające się z 3 ustawnych pokoi, z balkonem oraz częścią ogrodu do korzystania. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł128 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom W cenie mieszkania Dom jednorodzinny wolnostojący położony na działce narożnej (ul. Polna/ ul.Tęczowa), osiedle " za wiaduktem"- kierunek Godzikowice Dom o powierzchni użytkowej 128 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł158 m² 7 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej, kameralnej okolicy domów jednorodzinnych z szybkim dojazdem do Wrocławia! Nasza rekomendacja: jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł209 m² 10 478,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 572 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu wolnostojącego, który oferuje harmonię komfortu, elegancji i funkcjonalności. Zlokalizowany w Oławie, zaledwie 20 min. drogi od granic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

850 000 zł113,50 m² 7 488,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 632 m²

Rezerwacja! Jeśli szukasz jednorodzinnego domu w spokojnej, wiejskiej okolicy, ale blisko miasta - musisz przeczytać tę ofertę! We wsi Ścinawa, 3 km od Oławy, mamy w ofercie wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

9 995 000 zł250 m² 39 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja dwadzieścia pięć km od Wrocławia ,szybkie połączenia pks ,pkp nowy przystanek Oława Zachodnia otwarty 2026r .Miasto rozwijające si e posiada ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, dom w zabudowie szeregowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Oławie mieszczący się na ulicy Mickiewicza. Dom o powierzchni użytkowej 180.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bażantowa

Zaodrze,Oława

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Witam, ten dom jest dla kogoś, kto lubi przyrodę i szuka wygodnego, spokojnego miejsca do życia. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań mieszkańcy domu mają gwarancję niezawodności, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oława,dolnośląskie

1 999 000 zł408 m² 4 905,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom na sprzedaż Oława w zabudowie wolnostojącej, gotowy do wprowadzenia. Będzie to świetny wybór dla inwestora, pod gotowy biznes oraz dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

520 000 zł132 m² 3 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przytulny 4-pok. dom, zlokalizowany na dużej działce w Oławie! Posiada 2 salony, ogród, balkon oraz garaż jednostanowiskowy w bryle budynku! Lokalizacja: oława, wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

520 000 zł132 m² 3 924,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przytulnie wykończony 4-pok. dom, zlokalizowany na dużej działce w Oławie! Posiada 2 salony, ogród, balkon oraz garaż jednostanowiskowy w bryle budynku! Lokalizacja: oława, wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

2 100 000 zł224 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ekskluzywny dom z basenem i ogrodem | 224 m | Działka 2196 m Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających - położona na uboczu, w spokojnej i zielonej części Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

569 000 zł132 m² 4 294,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przytulnie wykończony 4-pok. dom, zlokalizowany na dużej działce w Oławie! Posiada 2 salony, ogród, balkon oraz garaż jednostanowiskowy w bryle budynku! Bez prowizji agencyjnej od zakupu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, na osiedlu domków jednorodzinnych, przedmieście Oławy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się galeria, supermarket, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

699 000 zł132 m² 5 275,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

1 170 000 zł205 m² 5 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oława sprzedam kompletnie wyposażony dom w zabudowie szeregowej Lokalizacja budynku Oława ul. Kołłątaja Cicha spokojna okolica Doskonały dojazd do Oławy i Wrocławia Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Oława

Oława,dolnośląskie

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny z dogodnym dojazdem asfaltowym,usytuowany w spokojnej okolicy ok.1,5 km od Oławy.Ogrzewanie -pompa ciepła panasonic -podłogowe z FV i magazynem 10 Kw.Ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sokola

Zaodrze,Oława

1 999 000 zł408 m² 4 905,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Przestronny dom jednorodzinny (trzy kondygnacje) o funkcjonalnym układzie i solidnym standardzie technicznym, po generalnym remoncie instalacji 8 lat temu. Powierzchnia użytkowa ok. 180 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaodrze,Oława

550 000 zł139 m² 3 952,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:826 m²

Rezerwacja do 30.11.2025 Oferujemy dom jednorodzinny wolnostojący w cenie mieszkania - doskonała lokalizacja: Osiedle domów jednorodzinnych za rzeką Odrą, ul. Wierzbowa 6. Wejście do domu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobieskiego,Oława

635 000 zł120 m² 5 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Ogłoszenie o sprzedaży domu w Oławie - ul. Broniewskiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogromnym potencjałem, położony w spokojnej, zielonej dzielnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Zaodrze,Oława

1 049 000 zł132 m² 7 928,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni 132,3 m2! Ten urokliwy dom położony jest w malowniczej dzielnicy "zaodrze" w Oławie, w otoczeniu przyrody i spokoju, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tęczowa

Oława,dolnośląskie

659 000 zł140 m² 4 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oława, ul. Tęczowa - 6 pokoi, piękny ogród To właśnie tego domu szukasz! - Poszukujesz przestronnego domu dla rodziny? - Marzysz o pięknym ogrodzie z kilkudziesięcioletnimi nasadzeniami? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł193 m² 7 085,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowy otok residence - niecodzienne domy dla wyjątkowych ludzi! > poszukujesz swojego miejsca do życia? > przeszukałaś/eś cały rynek wtórny i nic? > zależy Ci na komforcie i luksusie? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Zaodrze,Oława

1 049 000 zł132 m² 7 928,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²