dowolna

Domy z garażem Oława - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

1 170 000 zł205 m² 5 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oława sprzedam kompletnie wyposażony dom w zabudowie szeregowej Lokalizacja budynku Oława ul. Kołłątaja Cicha spokojna okolica Doskonały dojazd do Oławy i Wrocławia Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Stare Miasto,Oława

1 039 000 zł136 m² 7 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni! Położony w malowniczej wsi Dobrzyń, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom Wolnostojący premium - Nowy Otok Residence, oława Powierzchnia ok. 193 m Bez pcc | Bez prowizji Dom, który redefiniuje komfort Elegancja. Technologia. Światło. Przestrzeń. Nowy Otok Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Wolnostojący Dom premium ok. 193 m | Nowy Otok Residence - oława Bez pcc | Bez prowizji Styl. Wygoda. Technologia. Przestrzeń. Jeśli szukasz domu, który łączy elegancką formę, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom Wolnostojący premium - Nowy Otok Residence, oława Elegancja. Komfort. Technologia. Przestrzeń. Powierzchnia całkowita: ok. 193 m Bez podatku pcc | Bez prowizji Autorski projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom wolnostojący premium | 193 m | Nowy Otok Residence Bez podatku pcc | Bez prowizji Dom, który myśli o Tobie Nowy Otok Residence to nowoczesna przestrzeń, w której design, technologia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Stare Miasto,Oława

1 039 000 zł136 m² 7 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sokola

Zaodrze,Oława

1 999 000 zł408 m² 4 905,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom na sprzedaż Oława w zabudowie wolnostojącej, gotowy do wprowadzenia. Będzie to świetny wybór dla inwestora, pod gotowy biznes oraz dla rodziny z dziećmi. Charakterystyka nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Przestronny dom jednorodzinny (trzy kondygnacje) o funkcjonalnym układzie i solidnym standardzie technicznym, po generalnym remoncie instalacji 8 lat temu. Powierzchnia użytkowa ok. 180 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Nowy Górnik,Oława

789 000 zł139 m² 5 656,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Oława

Stare Miasto,Oława

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 295 m²

Oferta dodana za pomocą addom Dom z duszą i potencjałem, w sercu spokojnej miejscowości Gać tuż przy dk94, między Oławą a Brzegiem (ok. 10 km do każdego). Na prawie 4 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oława

Oława,dolnośląskie

1 399 990 zł212 m² 6 603,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Oławie - nowoczesność, przestrzeń i komfort w spokojnej okolicy (klimatyzacja, rolety zewnętrzne, garaż dwustanowiskowy, trzy łazienki, kominek, garderoba).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Stare Miasto,Oława

1 039 000 zł136 m² 7 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobieskiego,Oława

635 000 zł120 m² 5 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Ogłoszenie o sprzedaży domu w Oławie - ul. Broniewskiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogromnym potencjałem, położony w spokojnej, zielonej dzielnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowy Otok

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł193 m² 7 098,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny premium ok.193 m Styl, komfort i nowoczesna technologia - BEZ PCC i BEZ PROWIZJI Wyobraź sobie dom, w którym codzienność staje się wygodniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Zaodrze,Oława

1 049 000 zł132 m² 7 928,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni 132,3 m2! Ten urokliwy dom położony jest w malowniczej dzielnicy "zaodrze" w Oławie, w otoczeniu przyrody i spokoju, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

1 049 999 zł136 m² 7 720,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na działce 4500 mkw | wysoki standard | garaż dwustanowiskowy W osobnej bryle budynku 72 mkw - idealny dla miłośników motoryzacji Malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szafirowa

Nowy Otok,Oława

1 370 000 zł193 m² 7 085,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowy otok residence - niecodzienne domy dla wyjątkowych ludzi! > poszukujesz swojego miejsca do życia? > przeszukałaś/eś cały rynek wtórny i nic? > zależy Ci na komforcie i luksusie? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Zaodrze,Oława

1 049 000 zł132 m² 7 928,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Oława,dolnośląskie

392 000 zł180 m² 2 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do kontaktu W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. $$$ - kupujemy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

1 231 000 zł220 m² 5 595,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy położony w Oławie na ulicy Kołłątaja zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Nowy Otok,Oława

933 750 zł112 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Nowy Otok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Zaodrze,Oława

1 049 000 zł132 m² 7 928,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Gazowa

Oława,dolnośląskie

780 000 zł140 m² 5 555,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak z 1979 roku , położony w wyjątkowej lokalizacji - tuż przy parku w Oławie, przy ul. Gazowej. Idealna oferta dla rodziny szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

1 231 000 zł220 m² 5 595,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sokola

Zaodrze,Oława

995 000 zł117 m² 8 526,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż w Oławie przy ulicy Sokolej, idealny wybór dla rodzin poszukujących komfortu, przestrzeni i bliskości natury. Nieruchomość stanowi wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Baczyńskiego

Oława,dolnośląskie

2 190 000 zł337 m² 6 502,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z klasą, dla wyróżniających się z tłumu. To jest oferta dla Ciebie jeśli: - lubisz nietuzinkowe rozwiązania - Cenisz sobie komfort, ciszę i spokój - Pragniesz, aby Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oława

Zwierzyniec Duży,Oława

849 900 zł146 m² 5 821,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Dom wolnostojący z ogrodem w Oławie tuż przy rezerwacie przyrody "zwierzyniec" (po generalnym remoncie w 2021 roku, trzy łazienki, taras, kominek, klimatyzacja, osobny pokój na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

730 000 zł98 m² 7 481,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej po odbiorach w centrum Oławy! ostatni dom W ofercie! *** od dewelopera 0% prowizji*** domy W zabudowie szeregowej - garaż - działka powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

1 231 000 zł220 m² 5 595,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

W ofercie na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m2. Nieruchomość położona jest w Oławie przy ulicy Ogrodowej. Dom jest doskonale skomunikowany z centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zaodrze,Oława

900 000 zł290 m² 3 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Przestronny dom w Oławie, ul. Brzozowa - idealny dla rodziny lub inwestora Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-kondygnacyjnego domu zlokalizowanego w spokojnej części Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

1 990 000 zł173 m² 11 483 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 173,3 m2 z dużym ogrodem. Nieruchomość wybudowana w 2007 roku wraz z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym. o wymiarach 5,35m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Oława

Oława,dolnośląskie

862 000 zł128 m² 6 734,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne Domy Dwulokalowe w Oławie | 128 m | Pompa Ciepła | Garaż | 4 Lokale Do Wyboru Lokalizacja: oława, spokojna okolica z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oława

Oława,dolnośląskie

1 549 999 zł212 m² 7 311,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sokola

Zwierzyniec Duży,Oława

2 150 000 zł407 m² 5 281,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem Oława, ul. Sokola | 407 m | 2 150 000 pln Zainwestuj z głową kup bez prowizji! Przedstawiam wyjątkową ofertę dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Oława,dolnośląskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Oława, ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, położony w Oławie przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Opalowa

Nowy Otok,Oława

826 990 zł98 m² 8 439,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

#Oława, ul. Opalowa, nowy Otok, 200 m ogródka plus garaż# -> Poszukujesz pięknie wykończonego lokalu z ogródkiem? -> Pragniesz zamienić mieszkanie w bloku na namiastkę domku? -> Lubisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serdeczna

Sobieskiego,Oława

760 000 zł190 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom zlokalizowany w zachodniej części Oławy - idealny dla rodzin ceniących komfort, dobrą komunikację oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oława

Zaodrze,Oława

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom w świetnej lokalizacji na cichym osiedlu Zaodrze w Oławie blisko lasu (600m) - Parter po kapitalnym remoncie (kuchnia do wykończenia, wszystkie przyłącza są).