dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Oława - Sprzedaż i najem

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Sobieskiego,Oława

354 000 zł47 m² 7 515,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Sobieskiego. W pobliżu sklepów oraz punktów handlowych, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Istnieje możliwość otwarcia i powiększenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oława,dolnośląskie

525 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz mieszkać w samym centrum miasta? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

414 900 zł47 m² 8 827,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy 1 Maja, na przeciwko głównej poczty w zadbanym bloku. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oława

Nowy Górnik,Oława

550 000 zł77 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak pcc i prowizji! Na sprzedaż ostatnie mieszkanie o metrażu 77m2 z balkonem z pięknym widokiem na malutki lasek i ogródkiem od strony południowej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Sobieskiego,Oława

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jasne, ładne, zadbane, umeblowane mieszkanie. Idealne dla dużej rodziny. 2 sypialnie, salon, oddzielna kuchnia, oddzielne wc. Balkon, piwnica, rowerownia. Spokojna okolica, 200 m do szkoły i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

623 150 zł65 m² 9 586,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65 m . Nieruchomość położona jest przy ul. Wiejskiej w Oławie. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja! super oferta! Atrakcyjna cena Zapraszam na prezentację, słonecznego, rozkładowego, mieszkania położonego na 3 piętrze w budynku z 2010. Kameralny blok 3 piętrowy, z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

585 000 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul.Iwaszkiewicza 43 w Oławie na trzecim piętrze powierzchnia mieszkania to 65 m2 plus piwnica oraz dostępne miejsce parkingowe. Trzy pokoje - pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 640,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,41 m , położone w kamienicy przy ul. 11 Listopada w Oławie. Budynek przeszedł gruntowny remont w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Nowy Otok,Oława

412 153 zł42 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego mieszkania 2-pok z aneksem kuchennym i 28m tarasem w Oławie przy ul. Jodłowej. Mieszkanie zlokalizowane na 4p. kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

623 150 zł65 m² 9 586,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Daglezjowa

Nowy Otok,Oława

539 000 zł57 m² 9 514,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na osiedlu domków. (5.1- parter 56,65 m ) Nowy Otok - prężnie rozwijająca się dzielnica Oławy. Tereny wokół Galerii Handlowej qp są bardzo cenione przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Nowy Otok,Oława

569 000 zł82 m² 6 939,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane w Oławie. W pobliżu szkoła, żłobko-przedszkole, centrum Handlowe Quick Park. Nowoczesne osiedle 4 domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 640,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Oława

449 000 zł45 m² 9 911,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 45,30m2. Nieruchomość usytuowana jest na dziesiątym piętrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym z lat 80,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Sobieskiego,Oława

621 000 zł59 m² 10 565 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jedna Z najlepszych lokalizacji W oławie. Polecam Państwa uwadze komfortowe, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji - przy ul. Zacisznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oława,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 437,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie położone na Placu Piłsudskiego 4 o powierzchni 43,85 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, brak windy. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi: - pokój nr 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

623 150 zł65 m² 9 586,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Sobieskiego,Oława

750 000 zł75 m² 9 978,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dla rodziny, które z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom poszukującym komfortowego miejsca do życia. To czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Górnik,Oława

439 000 zł55 m² 8 015,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cisova park - najbardziej pożądane osiedle domów i mieszkań w okolicach Oławy! To miejsce, które łączy wszystko, czego potrzebujesz do pełni życia! Główne atuty: idealna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Oława

Oława,dolnośląskie

407 550 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w inwestycji Browary Brzeskie. To wyjątkowy lokal o powierzchni 54,34 m kw., salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Oława

579 000 zł57 m² 10 085,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Daglezjowa

Nowy Otok,Oława

539 000 zł57 m² 9 514,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe mieszkania Z ogrodami I Z klimatyzacją W cenie Modern Homes - IV etap zabudowy - hunter development Oddanie do użytku 1q 2025 Oferta Modern Homes obejmuje 6 parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Centrum,Oława

599 999 zł72 m² 8 333,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Duże czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w samym centrum miasta, na rynku. + czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką oraz toaletą. + mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagodowa

Nowy Otok,Oława

599 000 zł84 m² 7 130,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Idealny dojazd do stacji pkp Apartamenty, zlokalizowane są w cichej i spokojnej dzielnicy Oławy - Nowy Otok przy ulicy Jagodowej, z dala od zgiełku miasta. Niska zabudowa oraz sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

314 999 zł27 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę o wielkości 26,7m2, która przeszła kapitalny remont. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z lat '60 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Stare Miasto,Oława

1 900 zł47 m² 40,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią położone w centrum miasta, przy placu Piłsudskiego numer 1. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, nie ma windy. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Sobieskiego,Oława

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 w Oławie. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - salonu z aneksem kuchennym - łazienki z prysznicem - przedpokoju - dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sobieskiego,Oława

527 000 zł78 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Możliwa zamiana na inną nieruchomość z dopłatą z którejkolwiek ze stron. Istnieje możliwość rozłożenia części płatności na raty. Opiekun oferty Polecam Państwa uwadze komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Sobieskiego,Oława

510 000 zł53 m² 9 582,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie w bloku przy ul. Zacisznej w Oławie. Mieszkanie składa się z 2 ustawnych przestronnych pokoi, salonu , sypialni , oddzielnej kuchni , przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Stare Miasto,Oława

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: + Lokalizacja: oława, samo centrum (ul. św. Rocha) + Powierzchnia: 120 m2 + Liczba pokoi: 4 + Ogrzewanie: elektryczne (rachunki ok. 400-500 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Oława

Oława,dolnośląskie

440 000 zł46 m² 9 480,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 49,05m2 (po podłodze). Składające się z dwóch sypialni, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Oława,dolnośląskie

1 700 zł47 m² 36,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Wiejskiej nr 42 o powierzchni 47,20 m2 Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Wyposażenie mieszkania : zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Centrum,Oława

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal dla singla lub pary (max. 2 osób) Osoby niepalące i bez zwierząt chodzących (możliwe w akwariach, terariach itp.) Lokalizacja: Oława, ul. Magazynowa - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 36 m2 -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij