dowolna

Nowe mieszkania Oława

40 ogłoszeń

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Lucas

Daglezjowa 50,Oława

Mieszkania od 515 000 zł do 729 000 zł

 

Termin realizacji:marzec 2027

 

Metraże:56 - 101 m²

Przedsprzedaż! Mieszkania z ogrodami / dwie łazienki / strefa dla rodziców Gotowe do odbioru w l kwartale 2027roku Kameralna zabudowa szeregowa o bardzo niskiej intensywności i dużej.

Szczegóły inwestycji

Malownicza Południe

Malownicza,Oława

Mieszkania od 440 335 zł do 492 377 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

 

Metraże:46,90 - 51,72 m²

W nowym Otoku Firma bmm Deweloper realizuje budowę 5 eleganckich i ekologicznych budynków, w ramach których powstaną 50 wyjątkowe mieszkania. Będzie to architektoniczna nowość na mapie.

Szczegóły inwestycji

649 796 zł93,46 m² 6 952,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Dwa mieszkania na jednej Księdze Wieczystej! B2 _________ Kup i zarabiaj nawet 70 tys. Pln rocznie. Zwrot z inwestycji w zależności od standardu wykończenia od 7 do 8% w skali roku(!).

Szczegóły ogłoszenia

Cisova Park

Wiosenna,Stanowice

Mieszkania od 46 468 zł do 583 492 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:51,48 - 68 m²

Cisova Park - domy i mieszkania stworzone do wygodnego życia. Ciova Park to kameralne osiedle nowoczesnych domów i mieszkań położone w spokojnej miejscowości Stanowice, pomiędzy Oławą.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Jodłowa

Jodłowa 46,Oława

Mieszkania od 349 410 zł do 459 754 zł

 

Termin realizacji:lipiec 2026

 

Metraże:36,78 - 48,91 m²

Osiedle przy ulicy Jodłowej w Oławie to nowoczesne mieszkania, stworzone z myślą o bezpiecznej i komfortowej przyszłości dla Ciebie i Twojej Rodziny! To osiedle stworzone.

Szczegóły inwestycji

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Bez pcc, bez Prowizji Wolne ostatnie 6 szeregów o metrażu 69m2 (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkami w cenach od 615 000 zł do 635 000 zł. Nowo powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

Hunter

Daglezjowa 11,Oława

Mieszkania od 539 000 zł do 669 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:56,59 - 102,47 m²

Inwestycja hunter to czwarty etap osiedla Nowy Otok Apartamenty, zlokalizowanego przy ul. Daglezjowej w Oławie. Oferta może z powodzeniem zaspokoić potrzeby wielu klientów, ponieważ obejmuje.

Szczegóły inwestycji

395 000 zł41 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkania z balkonem i ogródkiem, na piętrze o metrażu 41m2, zlokalizowane w Stanowicach, 1km od Oławy. Kontynuacja poprzedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

680 000 zł81 m² 8 395,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 81 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej części Oławy,.

Szczegóły ogłoszenia

408 375 zł41,25 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa / 1 pokój + salon Z anekesm kuchennym / miejsce parkingowe / komórka lokatorska / IV piętro / 41.25 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO / BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

430 650 zł43,50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa / 2 pokoje+ kuchnia / miejsce parkingowe / III piętro / 43.50 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO / BEZ PODATKU PCC MIESZKANIE OŁAWA ULICA JODŁOWA 38.

Szczegóły ogłoszenia

446 985 zł45,15 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa / 2 pokoje+ kuchnia / miejsce parkingowe / II piętro / 45.15 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO / BEZ PODATKU PCC MIESZKANIE OŁAWA ULICA JODŁOWA 38.

Szczegóły ogłoszenia

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul.CHABRÓW 7 2 POKOJE+SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM KLIMATYZACJA - MIEJSCE PARKINGOWE KOMÓRKA LOKATORSKA-II PIĘTRO-49.75 m2 BALKON-WINDA-PO ODBIORACH SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO-BEZ PODATKU.

Szczegóły ogłoszenia

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul.CHABRÓW 7 / 2 POKOJE+SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM / KLIMATYZACJA / MIEJSCE PARKINGOWE / KOMÓRKA LOKATORSKA / II PIĘTRO / 49.20 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie numer 19 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Oława

Mieszkania od 56,30 m² do 80,64 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:56,30 - 80,64 m²

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły inwestycji

Chabrów,Oława

Mieszkania od 49,15 m² do 49,75 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:49,15 - 49,75 m²

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły inwestycji

Jodłowa,Oława

Mieszkania od 41,25 m² do 54,13 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:41,25 - 54,13 m²

Szczegóły inwestycji

497 996 zł54,13 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa 2 pokoje+salon Z aneksem kuchennym łazienka hall 2 miejsca parkingowe / komórka lokatorska / I piętro / 54.13 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

496 064 zł53,92 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie oława ul. Jodłowa 2 pokoje+salon Z aneksem kuchennym łazienka hall 2 miejsca parkingowe / komórka lokatorska / ivpiętro / 53.92 m2 / BALKON / WINDA / PO ODBIORACH / SPRZEDAŻ.

Szczegóły ogłoszenia

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oława ulica chabrów 7 mieszkanie nr 21 sprzedaż bezpośrednio W budynku winda wysoki standard deweloperski Mieszkanie 3 pokoje Oława ul. Chabrów - winda - balkon - doskonała lokalizacja Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Oława

Oława,dolnośląskie

708 896 zł80,64 m² 8 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

615 000 zł69 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez Prowizji Na sprzedaż ostatnie 4 mieszkania 69m2 w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkami o metrażach od 43,15m2 do 166m2. Zakup możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

650 000 zł108,53 m² 5 989,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Umów wizytę w naszym domu pokazowym tel   bezczynszowy dom jednorodzinny Z ogródkiem, garażem I tarasem stanowice 73k środkowy segment cena: 602 000 zł netto + vat Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 3 z 4 mieszkań w stanie deweloperskim z balkonami i ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

487 080 zł49,20 m² 9 900 zł/m²